Personal

Kundtjänsten

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider.


0582-68 55 60


Ronja Lennartsson, kundtjänst (vik)

mathilda.konkel@hallbo.se


Karolina Bjerklund, ekonomiadministratör (kundtjänst)

karolina.bjerklund@hallbo.se

 

Maja Salonen Falk, Uthyrning, besiktningar mm (föräldraledig)

maja.salonen-falk@hallbo.se

 

Marie Kroon, Uthyrning, besiktningar mm

marie.kroon@hallbo.se

 

Robert Hjelte, kundtjänst (vik) Uthyrning, besiktningar mm

robert.hjelte@hallbo.se

 

Maria Hermansson, Uthyrning, besiktningar mm

maria.hermansson@hallbo.se

 

Alexzandra Johansson, ekonom/controller (kundtjänst)
alexzandra.johansson@hallbo.se

 

Administration

Hans Boskär, vd
0582-68 55 65
hans.boskar@hallbo.se


Linda Holmgren, kundtjänstsamordnare
linda.holmgren@hallbo.se


Kjell Karlsson, arbetsledare - fastighetsskötarteamet

kjell.karlsson@hallbo.se


Rikard Bergström, systemansvarig/förvaltare/arbetsledare - teknikerteamet

rikard.bergstrom@hallbo.se

 

Pamela Kachoah, ekonomiansvarig

pamela.kachoah@hallbo.se
 

Anders Karlsson, strategisk förvaltare
anders.karlsson@hallbo.se


Joakim Adolfsson, teknisk förvaltare (styr & regler)

joakim.adolfsson@hallbo.se

 

Jaqline Carlzon Shoukatian, områdes- och integrationsutvecklare

jaqline.carlzon.shoukatian@hallbo.se


Fastighetsskötarteamet

Emanuel Lundkvist

Andreas Bard
Patrik Johansson
Henrik Carlsson
Torbjörn Källmyr
Torbjörn Lundberg
Åke Sandberg

Kathrine Gunnarsson

Elin Axelsson

 

Mattias Greijder (lokalvård)

Teknikerteamet

Elektriker

Christer Sjöbom

Andreas Larsson

Torbjörn Törnqvist

 

VVS
Torbjörn Hult

Pontus Gustafsson

 

Snickare

Dan Olov Nevelius

Bo Göran Emanuelsson

Patrik Gräns

Niklas Lindblom

Kenny Hjärn

Daniel Patiño Flor (snickarlärling)

 

Målare

Nina Tynys

Pernilla Hägglöf

Esham Borhani (målarlärling)