Personal

Kundtjänsten

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider.


0582-68 55 60


Mathilda Konkel, kundtjänst

mathilda.konkel@hallbo.se


Karolina Bjerklund, ekonomiadministratör (kundtjänst)

karolina.bjerklund@hallbo.se

 

Maja Salonen Falk, Uthyrning, besiktningar mm

maja.salonen-falk@hallbo.se

 

Robert Hjelte, kundtjänst (vik) Uthyrning, besiktningar mm

robert.hjelte@hallbo.se

 

Maria Hermansson, Uthyrning, besiktningar mm

maria.hermansson@hallbo.se

 

Alexzandra Johansson, ekonom/controller (kundtjänst)
alexzandra.johansson@hallbo.se

 

Administration

Hans Boskär, vd
0582-68 55 65
hans.boskar@hallbo.se


Linda Holmgren, kundtjänstsamordnare
linda.holmgren@hallbo.se


Kjell Karlsson, arbetsledare - fastighetsskötarteamet

kjell.karlsson@hallbo.se

 

Tommy Andersson, förvaltare/arbetsledare - teknikerteamet

tommy.andersson@hallbo.se

 

Rikard Bergström, systemansvarig/Förvaltare

rikard.bergstrom@hallbo.se

 

Pamela Kachoah, ekonomiansvarig

pamela.kachoah@hallbo.se
 

Anders Karlsson, strategisk förvaltare
anders.karlsson@hallbo.se


Joakim Adolfsson, teknisk förvaltare (styr & regler)

joakim.adolfsson@hallbo.se


Fastighetsskötarteamet

Emanuel Lundkvist

Andreas Bard
Patrik Johansson
Henrik Carlsson
Torbjörn Källmyr
Torbjörn Lundberg
Åke Sandberg

Kathrine Gunnarsson

Elin Axelsson

 

Mattias Greijder (lokalvård)

Teknikerteamet

Christer Sjöbom (el)

Andreas Larsson (el)

Torbjörn Törnqvist (el)
Torbjörn Hult (vvs)

Pontus Gustafsson (vvs)

Dan Olov Nevelius (bygg)

Bo Göran Emanuelsson (bygg)

Patrik Gräns (bygg)

Niklas Lindblom (bygg)

Daniel Patiño Flor (snickarlärling)

Nina Tynys (måleri)

Pernilla Hägglöf (måleri)

Esham Borhani (målarlärling)