Personal

Kundtjänsten

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider.


0582-68 55 60


Karolina Bjerklund, ekonomiadministratör (kundtjänst)

karolina.bjerklund@hallbo.se

  

Marie Kroon, Uthyrning, besiktningar mm

marie.kroon@hallbo.se

 

Robert Hjelte, kundtjänst (vik) Uthyrning, besiktningar mm

robert.hjelte@hallbo.se

 

Maria Hermansson, Uthyrning, besiktningar mm

maria.hermansson@hallbo.se

 

Alexzandra Johansson, ekonom/controller (kundtjänst)
alexzandra.johansson@hallbo.se

 

Administration

Hans Boskär, VD
0582-68 55 65
hans.boskar@hallbo.se


Linda Holmgren, kundtjänstsamordnare
linda.holmgren@hallbo.se


Kjell Karlsson, arbetsledare - fastighetsskötarteamet

kjell.karlsson@hallbo.se


Rikard Bergström, systemansvarig/förvaltare/arbetsledare - teknikerteamet

rikard.bergstrom@hallbo.se

 

Pamela Kachoah, ekonomiansvarig

pamela.kachoah@hallbo.se
 

Anders Karlsson, strategisk förvaltare
anders.karlsson@hallbo.se


Joakim Adolfsson, teknisk förvaltare (styr & regler)

joakim.adolfsson@hallbo.se

 

Jaqline Carlzon Shoukatian, områdes- och integrationsutvecklare

jaqline.carlzon.shoukatian@hallbo.se


Fastighetsskötarteamet

Andreas Bard

Patrik Johansson
Henrik Carlsson
Torbjörn Källmyr
Åke Sandberg

Kathrine Gunnarsson

Elin Axelsson

Alexey Prosvirnikov

Teknikerteamet

Elektriker

Christer Sjöbom

Andreas Larsson

 

Snickare

Bo Göran Emanuelsson

 

Målare

Nina Tynys

ROT-teamet

Elektriker

Torbjörn Törnqvist

Daniel Sundqvist

 

VVS
Torbjörn Hult

Pontus Gustafsson

 

Snickare

Dan Olov Nevelius

Martin Eriksson

Patrik Gräns

Niklas Lindblom

Kenny Hjärn

Daniel Patiño Flor (snickarlärling)

 

Målare

Pernilla Hägglöf

Esham Borhani (målarlärling)

 

Rivningsarbetare

Jaime Urrego

Daniel Jonsson

 

Plattsättare

Jonas Rehn