Personal

Kundtjänsten

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider mm.


0582-68 55 60


Linda Holmgren, kundtjänstsamordnare, uthyrning bostäder mm
linda.holmgren@hallbo.se

 

Maria Hermansson, Kundtjänst, Uthyrning bostäder mm

maria.hermansson@hallbo.se

 

Maja Salonen-Falk, föräldraledig

 

Robert Hjelte, (vik) kundtjänst, Uthyrning bostäder mm

robert.hjelte@hallbo.se

 

Marie Kroon, Kundtjänst, uthyrning (garage & förråd), information mm

marie.kroon@hallbo.se


Karolina Bjerklund, ekonomiadministratör (kunder/hyror), kundtjänst

karolina.bjerklund@hallbo.se

 

Alexzandra Johansson, ekonom/controller (leverantörer/fakturor)
alexzandra.johansson@hallbo.se


Administration

Hans Boskär, VD
0582-68 55 65
hans.boskar@hallbo.se


Rikard Bergström, Fastighetschef

rikard.bergstrom@hallbo.se

 

Pamela Kachoah, ekonomiansvarig

pamela.kachoah@hallbo.se

 

Jaqline Carlzon Shoukatian, områdes- och integrationsutvecklare

jaqline.carlzon.shoukatian@hallbo.se

 

Anders Karlsson
anders.karlsson@hallbo.se

Fastighetavdelningen

Rikard Bergström, Fastighetschef

rikard.bergstrom@hallbo.se


Kjell Karlsson, arbetsledare - fastighetsskötarteamet

kjell.karlsson@hallbo.se


Joakim Adolfsson, teknisk förvaltare (styr & regler)

joakim.adolfsson@hallbo.se



Fastighetsskötarteamet

Andreas Bard

Patrik Johansson
Henrik Carlsson
Torbjörn Källmyr
Åke Sandberg

Kathrine Gunnarsson

Alexey Prosvirnikov

vakant

Teknikerteamet

Elektriker

Christer Sjöbom

Andreas Larsson


Snickare

Bo Göran Emanuelsson

vakant


Målare

Nina Tynys

ROT-teamet

Elektriker

Daniel Sundqvist

vakant


VVS
Torbjörn Hult

Pontus Gustafsson


Byggnadsarbetare

Dan Olov Nevelius

Martin Eriksson

Patrik Gräns

Niklas Lindblom

Kenny Hjärn

Oskar Sundh

Jonas Rehn

Daniel Patiño Flor (snickarlärling)

Jaime Urrego

Daniel Jonsson

 

Målare

Pernilla Hägglöf

Esham Borhani (målarlärling)