Personal

Kundtjänsten

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider.


0582-68 55 60


Mathilda Konkel, kundtjänst

mathilda.konkel@hallbo.se


Karolina Bjerklund, ekonomiadministratör (kundtjänst)

karolina.bjerklund@hallbo.se

 

Mikaela Jansson, Uthyrning, besiktningar mm

mikaela.jansson@hallbo.se

 

Maria Hermansson, Uthyrning, besiktningar mm

maria.hermansson@hallbo.se

 

Alexzandra Johansson, ekonomiadministratör, uthyrning (vikarie)
alexzandra.johansson@hallbo.se

 

Pamela Kachoah, ekonom/controller (kundtjänst)

pamela.kachoah@hallbo.se


Ledning

Hans Boskär, vd
0582-68 55 65
hans.boskar@hallbo.se


Linda Holmgren, kundtjänstsamordnare
linda.holmgren@hallbo.se


Eva Larsson, ekonomiansvarig

eva.larsson@hallbo.se


Tommy Andersson, förvaltare (arbetsledare teknikerteamet)

tommy.andersson@hallbo.se


Anders Karlsson, strategisk förvaltare
anders.karlsson@hallbo.se


Joakim Adolfsson, teknisk förvaltare

joakim.adolfsson@hallbo.se


Fastighetsskötarteamet

Kjell Karlsson, arbetsledare

Emanuel Lundqvist
Inger Karlsson

Mikael Thor
Patrik Johansson
Rikard Bergström, (tjänstledig)

Henrik Carlsson, (vikarie)
Torbjörn Källmyr
Torbjörn Lundberg
Åke Sandberg

Kathrine Gunnarsson

Elin Axelsson

Teknikerteamet

Christer Sjöbom (el)

Andreas Larsson (el)
Torbjörn Hult (vvs)

Dan Olov Nevelius (bygg)

Bo Göran Emanuelsson (bygg)

Nina Tynys (måleri)