Personal

Kundtjänsten

Reception, nycklar, uthyrning, störningar, avbetalningsplaner, bokning av besiktningstider.


0582-68 55 60


Mathilda Konkel, kundtjänst

mathilda.konkel@hallbo.se


Karolina Bjerklund, ekonomiadministratör (kundtjänst)

karolina.bjerklund@hallbo.se

 

Maja Salonen Falk, Uthyrning, besiktningar mm

maja.salonen-falk@hallbo.se

 

Maria Hermansson, Uthyrning, besiktningar mm

maria.hermansson@hallbo.se

 

Alexzandra Johansson, ekonom/controller (kundtjänst)
alexzandra.johansson@hallbo.se

 

Robert Hjelte, kundtjänst (vik)

Administration

Hans Boskär, vd
0582-68 55 65
hans.boskar@hallbo.se


Linda Holmgren, kundtjänstsamordnare
linda.holmgren@hallbo.se


Kjell Karlsson, arbetsledare - fastighetsskötarteamet

kjell.karlsson@hallbo.se

 

Tommy Andersson, Förvaltare/arbetsledare - teknikerteamet

tommy.andersson@hallbo.se

 

 

Pamela Kachoah, ekonomiansvarig

pamela.kachoah@hallbo.se


Rikard Bergström, systemansvarig

rikard.bergstrom@hallbo.se

 

Emil Wirebro, Områdes- och integrationsutvecklare

emil.wirebro@hallbo.se

 

 

Anders Karlsson, strategisk förvaltare
anders.karlsson@hallbo.se


Joakim Adolfsson, teknisk förvaltare (styr & regler)

joakim.adolfsson@hallbo.se

 

Kjell Ekholm, Omställningssamrodnare, ROT

kjell.ekholm@hallbo.se


Fastighetsskötarteamet

Emanuel Lundqvist
Inger Karlsson (ledig)

Mikael Thor
Patrik Johansson
Rikard Bergström, (tjänstledig)

Henrik Carlsson, (vikarie)
Torbjörn Källmyr
Torbjörn Lundberg
Åke Sandberg

Kathrine Gunnarsson

Elin Axelsson (vikarie)

Mattias Greijder (praktik)

Teknikerteamet

Christer Sjöbom (el)

Andreas Larsson (el)
Torbjörn Hult (vvs)

Dan Olov Nevelius (bygg)

Bo Göran Emanuelsson (bygg)

Patrik Gräns (bygg) from 1/12

Nina Tynys (måleri)

Esham Borhani (målarlärling)